ماگ و تراول ماگ

مسلما هیچ کدام از ما تمایل به نوشیدن قهوه سرد شده و یا نوشیدنی خنکی که گرم شده است را نداریم. به خصوص هنگام سفر ، استفاده از لیوان های معمولی جهت نوشیدن در فضای باز بسیار نامناسب است و قبل از آن که نوشیدنی خود را تمام کنید ، دمای آن تغییر خواهد کرد. اما راه حل چیست؟

خرید ماگ و تراول ماگ

خرید تراول ماگ

با کیفیت بالا

در حجم های متنوع

خرید ماگ

خرید ماگ

در انواع شکل و سایز مختلف

برای تمام سلیقه ها

ماگ و تراول ماگ چیست

تراول ماگ یا لیوان های مسافرتی نوعی از لیوان هستند که با بدنه عایق یندی شده مانع از تغییر دمای نوشیدنی می شوند. به عبارت دیگر نوعی فنجان است که معمولاً برای نوشیدن نوشیدنی های گرم مانند قهوه ، شکلات داغ ، سوپ یا چای استفاده می شود. این لیوان ها معمولا گنجایش بیشتری نسبت به سایر انواع لیوان ها دارند.

 

برای درک بهتر نحوه گرم نگه داشتن قهوه و یا نوشیدنی در تراول ماگ ها ، ابتدا باید بفهمید چه چیزی باعث سردشدن آن ها می شود. معمولا هر چه سرعت جهش مولکول های یک مایع بیشتر باشد ، دارای درجه حرارت بیشتری است. بنابراین هنگامی که مولکول های یک نوشیدنی داغ با هوای سرد برخورد می کند، از سرعت آن ها کاسته می شود و در نتیجه درجه حرارت نوشیدنی پایین تر می آید و اگر همچنان در مجاورت هوای سرد باقی بماند، این روند ادامه می یابد تا نوشیدنی و هوا به دمای برابر برسند. به همین دلیل است که دمای بخش بالایی نوشیدنی از دمای بخش داخلی نوشیدنی سرد تر است.

 

لیوان های مسافرتی یا تراول ماگ یکی از مواردی است که به دلیل استفاده زیاد از آن ، نیازمند توجه و دقت بیشتری هنگام خرید می باشد. با توجه به تنوع زیاد این محصول در بازار ، ممکن است وسوسه شوید که هر لیوانی را که مشاهده می کنید ، بخرید!  بدون اینکه حتی در مورد آن کمی تحقیق کرده باشید. معایب یک تراول ماگ هنگام استفاده مکرر از آن نمایان می شود. بنابراین سعی کنید دقت کافی را هنگام خرید داشته باشید.

برای خرید ماگ باید به چه نکاتی توجه کنیم ؟

خرید ماگ اورجینال

یک ماگ ، به دلیل استفاده مکرر، باید به راحتی قابل شستشو باشد. بدین صورت که اگر نیاز بود با دست آن را شستشو دهید، بتوانید تمام بخش های آن را بشویید.

یک تراول ماگ و ماگ چه از جنس شیشه باشد و یا پلاستیک و استیل، باید دارای بدنه عایق و یا عایق بندی مناسب در اطراف بدنه باشد. اگر می خواهید نوشیدنی شما در همان دمای اولیه خود باقی بماند ، حتما باید یک تراول ماگ با عایق بندی مناسب را خریداری کنید.

درب یک تراول ماگ باید دارای قفل محکمی باشد تا هنگام قراردادن آن در کیف و یا در کنار سایر وسایل ، دچار نشت مایعات نشود. بنابراین اگر می خواهید تراول ماگ شما ، چیزی بیشتر از یک لیوان ساده باشد، می توانید از تراول ماگ ها با درب قفل دار استفاده کنید.

محصولات فروشگاه ما

انواع ماگ و تراول ماگ در فروشگاه ما

شما میتوانید با کیفیت ترین مدل های ماگ و تراول ماگ را با تخفیف ویژه از فروشگاه ما تهیه فرمایید