خرید لوازم خانه

در خانه پلاستیک

لوازم خانگی در تعریف به ماشین های مکانیکی و الکتریکی گفته میشود برخی از عملکردها {فعالیت یا مجموعه پاسخ هایی که به نتیجۀ مؤثر در محیط منجر شود} خانگی مانند پخت و پز، تمیز کردن یا نگه داری مواد غذایی را انجام میدهند.

در زبان انگلیسی لوازم خانگی به دو دسته لوازم خانگی بزرگ(یا کالاهای سفید)، لوازم کوچک که اکثرا الکترونیک هستند(به کالاهای قهوه ای معروف است) تقسیم بندی میشود. این طبقه‌بندی، بر پایه اندازه و وزن این لوازم می‌باشد.

کالاهای قهوه ای به مهارت فنی  و دانش تخصصی در تعمیر و نگه داری نیاز دارند و  با گذشت زمان پیچیده تر می شوند، مانند رفتن از لحیم کاری به یک ایستگاه لحیم کاری هوای داغ

در حالی که کالاهای سفید ممکن است به مهارت های عملی بیشتری نیاز داشته باشند و برای تعمیر آنها به دستکاری دستگاه ها و ابزارهای سنگین نیاز است.

بخش ها

خرید لوازم برقی

خرید لوازم برقی خانه یکی از مهم ترین قسمت های خانه است

هر خانه ای به لوازم خورد و درشت برقی و آشپزخانه ای احتیاج دارد

شما میتوانید بهترین لواز برقی خانگی را در خانه پلاستیک تهیه فرمایید

گلدان و زیر گلدانی

گل یکی از زیبا ترین عناصر برای تزئین خانه هایمان است که شما میتوانید با مراجعه به سایت ما خریدی بسیار راحت داشته باشیدLearn More »

مبلمان سبک

مبلمان سبک و میز های کوچیک یکی از مهم ترین المان ها برای هر خانه است که خانه پلاستیک جدیدترین مدل هارا به بازار عرضه میکندLearn More »
خرید تراول ماگ

Plumbing

Lorem ipsum dolor sit amet Quisque rutrum pellentesque imperdietonsectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.Learn More »